Naze portfolio - Projektowanie stron www Screen Michalak tomasz Screen Bartersi Screen ofertka

Profesjonalne tworzenie

Stron Internetowych

       Fajnie, że do nas trafiłeś! Projektujemy profesjonalne strony internetowe, sklepy, aplikacje webowe oraz bazodanowe, jak i pomagamy zaistnieć firmom w internecie na terenie Kluczborka jak i całej Polski. Jesteśmy perfekcjonistami w tworzeniu stron www, dlatego starannie podchodzimy do każdego projektu tak, by każdy nasz produkt był idealny w każdym calu!


Nasza oferta Lub Przykładowe realizacje

Proste i Czytelne

Twoja strona internetowa musi dotrzeć do każdego, dlatego stworzymy dla Ciebie stronę prostą w użytkowaniu tak, by każdy użytkownik czuł się na niej swobodnie.

Łatwe w obsłudze

Każda ze stworzonych przez nas stron internetowych, posiada łatwy w obsłudze panel administracyjny, dzięki czemu w dogodnym dla siebie momencie będziesz mógł dodawać i edytować treść.

Bezpłatne wsparcie

Służymy Ci pomocą jak tylko możemy. Podpowiemy, na co powinieneś zwrócić uwagę startując ze swoją stroną w internecie i wprowadzimy Cię w obsługę Twojej strony internetowej.

Hosting Gratis!

Właśnie tak! Każdy nasz klient otrzymuję pierwszy rok hostingu GRATIS! Wiemy jak ciężkie są początki, dlatego wychodzimy temu na przeciw i dajemy ci 1GB na stronę www oraz 5GB transferu danych.
(...) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Polecamy ProApps każdemu i każdej organizacji. Jeśli oczekujecie profesjonalizmu, konkretnej wiedzy i doświadczenia, dobrych pomysłów- nie mogliście trafić lepiej. Jest to firma, która rzetelnie wykonuje powierzone projekty.
Iwona Jasiniak
-- vice prezes KTPSI
ProApps.pl wykonał dla mnie stronę internetową - świadcząc usługę w sposób rzetelny i terminowy. Należy szczególnie podkreślić wyjątkowy profesjonalizm pana Pawła, otwartość na potrzeby klienta i niezwykle efektywne prowadzenie całego projektu. Dzięki jego doświadczeniu i cennym sugestiom strona jest bardzo przejrzysta i spełnia oczekiwania gości.
Michalak Tomasz
-- Fotograf z Kluczborka
(...) Trzeba szukać kogoś kto potrafi zobrazować Twój pomysł. Trzeba szukać kogoś kto przy realizacji Twojego pomysłu podpowie Ci co będzie lepsze dla strony. Pan Paweł pokazał, że zna się na tym co robi (a jest takich osób mało). Idealnie przełożył nasze myśli na stronę. Wszystko odbyło się szybko, profesjonalnie i tak jak tego chcieliśmy za co polecamy proapps.pl.
Marcin Zaremba
-- Serwis opon z Wołczyna

Ostatnie realizacje

Szukasz profesjonalnego fotografa z okolic Kluczborka? Świetnie, bo pan Tomasz Michalak jest zawodowcem oraz zna się na rzeczy co potwierdza jego bogate portfolio. Stworzyliśmy dla niego stronę internetową na miarę jego prac... Profesjonalnych prac!

Michalaktomasz.com

Serwis z nowatorskim podejściem do sprzedaży i zakupów. Jeden z największych serwisów barterowych w Polsce. Ponad 6 000 produktów i usług dostępnych od ręki. 0zł za korzystanie z serwisu, 0zł prowizji - Po prostu rejestrujesz się, i korzystasz do woli.

Bartersi.pl

Wyszukiwarka produktów i ofert. Allegro, Ebay, Bartersi to tylko niektóre serwisy współpracujące z Ofertką. W jednym miejscu wpisujesz nazwę towaru lub usługi a otrzymujesz wyniki ze wszystkich portali współpracujących w specjalnie wyselekcjonowany sposób.

Ofertka.pl

Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, przygotujemy dla Ciebie bezpłatną i niewiążącą ofertę w ciągu 24 godzin