Naze portfolio - Projektowanie stron www Screen Michalak tomasz Screen Aplikacja bazodanowa CRM Screen Bartersi Screen ofertka

Profesjonalne tworzenie

Stron Internetowych

       Fajnie, że do nas trafiłeś! Projektujemy profesjonalne strony internetowe, sklepy, aplikacje webowe oraz bazodanowe, jak i pomagamy zaistnieć firmom w internecie na terenie Kluczborka jak i całej Polski. Jesteśmy perfekcjonistami w tworzeniu stron www, dlatego starannie podchodzimy do każdego projektu tak, by każdy nasz produkt był idealny w każdym calu!


Nasza oferta Lub Przykładowe realizacje

Proste i Czytelne

Twoja strona internetowa musi dotrzeć do każdego, dlatego stworzymy dla Ciebie stronę prostą w użytkowaniu tak, by każdy użytkownik czuł się na niej swobodnie.

Łatwe w obsłudze

Każda ze stworzonych przez nas stron internetowych, posiada łatwy w obsłudze panel administracyjny, dzięki czemu w dogodnym dla siebie momencie będziesz mógł dodawać i edytować treść.

Bezpłatne wsparcie

Służymy Ci pomocą jak tylko możemy. Podpowiemy, na co powinieneś zwrócić uwagę startując ze swoją stroną w internecie i wprowadzimy Cię w obsługę Twojej strony internetowej.

Hosting Gratis!

Właśnie tak! Każdy nasz klient otrzymuję pierwszy rok hostingu GRATIS! Wiemy jak ciężkie są początki, dlatego wychodzimy temu na przeciw i dajemy ci 1GB na stronę www oraz 5GB transferu danych.
Na Proapps.pl wpadłem przypadkiem podczas poszukiwań firmy, która byłaby w stanie spełnić moje oczekiwania odnośnie zaprojektowania i budowy www. Moje poszukiwania nie trwały za długo ponieważ to była jedna z pierwszych firm, na które się natknąłem. Co mnie przekonało to kontakt z klientem i słuchanie potrzeb. Dla mnie osoby z wieloletnim doświadczeniem w handlu i pracy z klientem jest to kluczowe. (...)
Paweł Pytaszyński
-- Właściciel BalticWaves.pl
Zlecając zrobienie aplikacji nie znałem ProApps.pl na tyle abym mógł od razu im zaufać dlatego poprosiłem o osobistą rozmowę w sprawie szczegółów mojej aplikacji i od razu wiedziałem, że z takim człowiekiem chcę współpracować. Zlecony program został wykonany w ustalonym czasie i o ustalonych parametrach a po szczegółowych testach okazało się, że brakuje mi jeszcze parę drobnostek, które Pan Paweł przerabiał i poprawiał na bieżąco bez zbędnej zwłoki. (...)
Mariusz Biały
-- Biuro rachunkowe HANZA
(...) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Polecamy ProApps każdemu i każdej organizacji. Jeśli oczekujecie profesjonalizmu, konkretnej wiedzy i doświadczenia, dobrych pomysłów- nie mogliście trafić lepiej. Jest to firma, która rzetelnie wykonuje powierzone projekty.
Iwona Jasiniak
-- Prezes KTPSI
ProApps.pl wykonał dla mnie stronę internetową - świadcząc usługę w sposób rzetelny i terminowy. Należy szczególnie podkreślić wyjątkowy profesjonalizm pana Pawła, otwartość na potrzeby klienta i niezwykle efektywne prowadzenie całego projektu. Dzięki jego doświadczeniu i cennym sugestiom strona jest bardzo przejrzysta i spełnia oczekiwania gości.
Michalak Tomasz
-- Fotograf z Kluczborka
Co jakiś czas mam kontakt z informatykami i programistami. Współpraca z ProApps.pl zaskoczyła mnie, ponieważ zlecenie zostało wykonane w bardzo krótkim czasie. Cenię sobie profesjonalizm i dokładnie to otrzymałem. Krótki czas zlecenia, szybki kontakt e-mailowy, dobrze wykonana praca. Poza tym dostałem liczne wskazówki i odpowiedzi na pytania, które nie wchodziły w zakres zlecenia. (...)
Robert Brzoza
-- Przedsiębiorca z USA

Ostatnie realizacje

BalticWaves to agencja z Koszalina zrzeszająca tylko dobrych artystów muzyki klubowej z całej Polski. Pod szyldem BalticWaves miała okazje powstać nie jedna impreza, a ich podcasty aż elektryzują każdego słuchacza.

BalticWaves.pl

Nie reprezentuję żadnej religii światowej, żadnego ugrupowania politycznego, nikt nie sponsoruje jego działalności, nie jest zrzeszony w żadnych organizacjach bankowych – finansowych, ale za to, znajdziesz u niego wiele pożytecznej wiedzy z dziedzin ekonomicznych, politycznych czy zdrowotnych.

RobertBrzoza.pl

Czy wiedziałeś o tym, że aby płacić za niektóre usługi oraz rzeczy, nie musisz wydawać pieniędzy? Czy to możliwe? Od niedawna - TAK! BARTER WIELOSTRONNY to nowoczesna forma zaspokajania potrzeb, zarówno osobistych, jak i firmowych. Warto zapoznać się z tym narzędziem, gdyż możesz z niego korzystać dodatkowo, traktując je jako drugi akceptowalny sposób zapłaty.

PunktDlaCiebie.pl

Szukasz profesjonalnego fotografa z okolic Kluczborka? Świetnie, bo pan Tomasz Michalak jest zawodowcem oraz zna się na rzeczy co potwierdza jego bogate portfolio. Stworzyliśmy dla niego stronę internetową na miarę jego prac... Profesjonalnych prac!

Michalaktomasz.com

Serwis z nowatorskim podejściem do sprzedaży i zakupów. Jeden z największych serwisów barterowych w Polsce. Ponad 6 000 produktów i usług dostępnych od ręki. 0zł za korzystanie z serwisu, 0zł prowizji - Po prostu rejestrujesz się, i korzystasz do woli.

Bartersi.pl

Wyszukiwarka produktów i ofert. Allegro, Ebay, Bartersi to tylko niektóre serwisy współpracujące z Ofertką. W jednym miejscu wpisujesz nazwę towaru lub usługi a otrzymujesz wyniki ze wszystkich portali współpracujących w specjalnie wyselekcjonowany sposób.

Ofertka.pl